Srpen 2008

Adršpašské skály

31. srpna 2008 v 21:44 | Martina |  Něco o mně
Dneska jsme si udělali výlet a zajeli jsme do Adršpašských skal. Je to 170 km od Prahy na sever až severo-východ kousek od Teplic nad Metují. Cesta nám tam trvala asi 3 hodiny, protože nás zradila GPS, která si nedokázala poradit s uzavírkou, a tak jsme se museli spolehnout na vlastní automapu. Zajeli jsme si 40 kiláků navíc, protože nás zavedla špatně na dálnici, která byla pak zavřená.
Na místě jsme si dali hranolky nebo párek v rohlíku a vydali jsme se na tůru. Pořád z kopce na kopec, samý schody, kořeny, úzký cestičky, skály...takto by se daly Adšpašské skály popsat jednoduše. Je to ohromný komplex, nechápu, jak se takové skály mohly vytvořit. Prolézání mezi skalami a také po nich bylo docela zábavné. Celkem jsme ušli asi 15 kilometrů.
Adršpašské skály byly pěkným výletem, pro milovníky přírody doporučuji, protože krajina je tam opravdu moc pěkná. Mě sice krajina nebere, ale alespoň jsem se pěkně prošla. :-)
Nepochopili jsme, co v tý budce bylo...ale aspoň jsem se u ní vyfotila :D

Pegy

30. srpna 2008 v 11:36 | Martina |  Můj pes Daisy
Dávám sem aktuální fotky našeho štěněte, které inzerujeme. Foceno dne 30.8.2008, narozena 21.4.2008. Jsou jí 4 měsíce.

Petropavlovská pouť Říčany

4. srpna 2008 v 10:24 | Martina |  Rokenrol
V Říčanech se konala dne 28.6.2008 Petropavlovská pouť jako již každým rokem. Tuto akci pořádá radio Blaník. Vystupuje tam spousta lidí, ať už zpěváci, tanečníci nebo kouzelník jako letos . V tu dobu, co jsem tam byla, asi od 14:00-16:00 tam zpívala nějaká skupina K2 (neznám), pak zazpíval Tomáš Lobl, tančilo Fuego (latinsko-americké tance, měly tam dva páry) a pak my Twist. Od nás tam tancovali : dětská formace Pink, žákovský pár Péťa s Páťou, dětský pár Vašík s Terezkou a páry C, Žanda s Tomem a já s Kubou.
-------------------
Já s Kubou :
Naše točení pod nohama.... (vzádu Žaneta s Tomem, bohužel fotku jen jich od fotoprofesional.cz nemám )
Naskočení do pasu...
Závěr sestavy
............................
Malé páry :
Vašík s Terezkou (děti)
Vepředu Vašek s Terčou a vzádu Péťa s Páťou.
............
Formace Pink :

Nový letní design

4. srpna 2008 v 10:04 | Martina |  Ankety
Včera jsem vstala moc brzo (asi v 9:30 ), tak jsem se nejdřív připojila na Ikariam a nastavila stavby atd. (hraju na Iotě za En Memoria, klidně mi písněte, kdo taky hraje nebo začne, ráda pomůžu a poradím). Pak jsem už nevěděla, co na netu do oběda dělat, tak jsem si řikala, že musim zjisit, jak se na blog dávaj obrázky do menu, smajlíci, atd. No a tak jsem našla návody na nějakym blogu, bohužel už si nepamatuju návod, tak neuvedu odkaz, a odtamtud (teda dost krkolomě) jsem na to nák přišla a vzniklo z toho tohle, co vidíte v menu. Pak jsem už jen změnila pozadí stránky a pozadí plochy pod stránkou. Nevěděla jsem, jak zpestřit menu, tak jsem tam dala pár Spongíků, se nám líběj, viď Anél? Myslim si, že je rozhodně hezčí než tamten design, je takovej propracovanější. Za ty asi dvě hoďky, než jsem přišla na to, jak to udělat a jak tam vložit obrázky bez těch hnusnejch šedejch okrajů, co tam blog dává. No děs. Ale docela s emi to takhle líbí. Kdyžtak můžete hlásnout v anketě.
PS : Nabízim černý štěně pořád!!!! Kdo byste chtěl. Info tady