Štěnátka Daisynky

4. května 2008 v 21:42 | Martina |  Můj pes Daisy
Daisynka má štěnátka . Vim, že jsem to tu ani nenapsala, ale proběhlo to všechno tak rychle, že jsem se k tomu nák nedostala. Ted jim je 14 dní. Narodili se 21.4.2008, pro některé v den, na který nevzpomínají zrovna rádi, protože pro mnohé to byl den přijímacích zkoušek. Naštěstí pro mě ne.
Před 2 měsíci a pár dny tu běhal takový černý pes. Nebyl o moc větší než kokršpaněl, měl uši nahoru, delší srst. Byl u nás asi 4x za den, tak jsme ho pořád odháněli a ani nás nenapadlo, že by mohl být tak akční a Daisy by se nechala a měli by spolu štěnata. Měl náký kvalitní sperma no :D. Pak postupně začalo růst Daisy břicho a po měsíci už jsme věděli, že štěnátka přijdou na svět. V pondělí 21.4. se tak stalo, ráno jsme přišli a vedle Daisynky leželo už 7 malejch černejch psíků. Docela mě zarazilo, že byli úplně všechny černý. Ani jedno po mámě. Nic to nemění na tom, že jsou ale pěkný, i když černý. Jelikož bysme asi 7 pejsků, který vlastně už nejsou žádná rasa neprodali, tak jsme si nechali jen 3. Jedno má bílý pracky, břicho a hlavu, druhý má bílý břicho a třetí je celý černý (to je jedinej kluk).
Pejsci jsou pěkní, ale je škoda, že nám to takhle nevyšlo asi před 2 lety, kdy jsme chtěli Daisynku nakrýt s krásnym kokšpanělem Maxem. No nevadí. I takhle je to radost, protože jsou roztomiloučký.
Kdyby jste náhodou někdo chtěl pejska. Tak napište. Nebyl by s tim problém.
PS : To štěnátko, který je nejvíc zbarvený do bíla, tak tu chybí, měl ho půjčený kamarád. Ale v příštim focení ho vyfotim taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.