Červenec 2007

Co jsou zač děti z ,,Jsi chytřejší než páťák?,,

26. července 2007 v 12:01 | Martina |  Zábava
Jsem tak zabrousila, protože mě to zajímalo, kdo to jsou ty děcka z nové zábavné soutěžě Jsi chytřejší než páťák. Když jsem si o těch dětech našla info, tak jsem se docela divila. Skoro každý z těch dětí hrálo ve filmu nebo reklamě. Takže to nejsou obyčejné děti!!! Posudte sami. Malé info ke každému z nich + video od televize Nova...

Alžběta Oborníková (20.10.1995)
Navštěvuje dramatický a výtvarný kroužek. Zajímá jí herectví a tvrdá muzika, má ráda černou barvu a plyšáky. Herecké zkušenosti získala při natáčení reklamy. Bydlí v Hradci Králové a doma má spoustu zvířat.

Procházková Zuzana (3.5.1996)

Tancuje a maluje, ve škole navštěvuje různé zájmové kroužky. Má ráda zvířata a věci s lebkou. Když má čas, sleduje v televizi Suchánka s Genzerem. Bydlí v Praze a má ráda zpívání a dříve tančila rokenrol (ta holčina se mi začíná líbit, když tančila rokenrol :)).

Navrátil Josef (11.2.1996)

Má rád muziku, zpívá, baví ho počítače. Herecké zkušenosti - Jak se krotí krokodýli, Madam z Iziu, Ulice, Ordinace v růžové zahradě. Bydlí na statku v Zahobudicích u Kolína. Dál má rád koně a zvířata na statku.

Krtička Štěpán (19.3.1996)

Zpívá a hraje na klavír. Má rád jízdu na koni, fotbal a nemá rád polévky. Hodně se věnuje dabingu. Herecké zkušenosti má veliké - např. Past na Ježíška, O dívce, která šlápla na chléb, reklamy atd. Bydlí v Řetovicích u Kladna.

Fleková Tereza (22.6.1996)

Věnuje se výtvarnému umění, hraje na flétnu, navštěvuje dramatický kroužek, sportuje. Nerada nosí sukně a šaty. Herecké zkušenosti - Madam z Iziu, Život s cizinkou. Bydlí v Praze 8 a ze sportů má nejraději atletiku.

Videa - rozhovory - tady klikněte a až se vám tam objeví ta tabulka s jejich jmény, tak tam všechno zatrhněte a dejte nad tim tmavě modrym proužkem (18.6.2007-ANOvinky ) přehrát výběr. Oni se vám postupně spustí všechna ty videa zasebou.

Pomozte mu!! Potřebuje to!!

25. července 2007 v 23:18 | Martina |  Zábava
Tohle opuštěné slůně má jeden velký sen... Chce procestovat celý blogařský svět... Pomůžete mu v tom?
-----------------------------------------------------------
Můj názor : Přeci každý z nás má sny a každý z nás by si přál, aby se nám splnily, avšak aby se nám splnily, tak bychom měli pomáhat druhým jejich sny plnit. Člověku, který se obětuje pro druhé, se to vždycky vrátí. Važme si toho a pomáhejme si navzájem. Proto pomožte alespoň tomuto sloníkovi.!
PS : Doplnila jsem to o můj názor, o myšlenku, kterou si myslím já.
-------------------------------------------------------------
CuQinka, Arwen, Bety,Kofík (MediQy), S!miq,LoWíČeQ,DomulQa,Denulkaaa♥, D.E.N.I.S.K.A,Káťa, Marťa

Úpa novej vzhled

12. července 2007 v 13:17 | Martina |  Ankety
Jsem si řikala, že když jsem sem přidala novej článek , tak taky udělám novej vzhled, protože tenhle, co tu byl, se mi nelíbil. Tak máte v článku anketu. Jsem si řikala, že sem na blog budu dávat už jen články, když mě něco napadne, bude náká dobrá fotka nebo najdu nákej hezkej článek někde. Takže zas tak za půl roku nashle :D:D:D Né, třeba to bude dřív. V srpnu jedu na soustředění tak dám fotky ze soustředění :-)

Vzpomínáme-Shakira

5. července 2007 v 13:10 | Martina |  Rokenrol
Dneska po dlouhý době sem přidávám něco novýho. :-) Jsou koukala na fotky a našla jsem fotky z naší formace Shakira. Ani jsem nevěděla, že takový fotky mám :D. Ráda na Shakiru vzpomínám. Byly to hezký léta. S Shakirou jsme tančili ve školním roce 2003/2004. To už je doba....Jak jsme tam byli všichni malinký :D:D
Fotky
Ze zákulisí :
Šobíku....parádní póza :D
Zkouška :
Mášovko!!!!! Co ta řada? :D:D
Už navostro : :-)
Čekání na známky :
Předání diplomu :
Tohle jsou fotky z našich úplně prvních závodů. Taky to tak vypadá. Byl náš nejhorší výsledek. Skončili jsme až 4. :-(