Listopad 2005Eminem

26. listopadu 2005 v 15:19 Celebrity
Eminem neměl dětství příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Nedokončil střední školu, vystřídal několik prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu.

25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit.:-)

Avril Lavigne

26. listopadu 2005 v 14:53 Celebrity
Avril se narodila v Canade 27.09.1984.Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.

Co je lepší??

20. listopadu 2005 v 13:02 Ankety
Co myslíte?

Vánoce

20. listopadu 2005 v 13:01 Ankety
No, tak po pravdě.

VyVolení

20. listopadu 2005 v 12:35 Ankety
Hlasujte po pravdě!!!!

Můj pes Daisy

20. listopadu 2005 v 9:44 Můj pes Daisy
Daisy je můj pejsek, kterýho bych za nic na světě nedala. Je to anglický kokršpaněl a narodila se 6.7.2003. Takže jí jsou dva roky. Je hravá a ráda se mazlí. Akorát je divný, že jako kokršpaněl by měla mít ráda vodu a to nemá. Pár foteček.

Rokenrol

20. listopadu 2005 v 9:22 | Martina |  Rokenrol
Já a rokenrol : Rokenrol jsem začala tancovat asi od svých 10 let. První dva roky to bylo jen tak, aby se neřeklo a poslední tři roky to bylo super. Nejdřív jsme měli formaci Shakira a pak Spiderman. Mám doma i pět medailí! :-)